Red kratom

Cítiš sa unavený? Červený Kratom je vhodný pre všetkých, ktorí si chcú oddýchnuť a majú radi relax. Jeho účinky sú upokojujúce, okrem iného red Kratom dobre potláča bolesť a je celkovo tlmiaci. Tento druh Kratom je 100% prírodný. Červený Kratom patrí medzi tie, ktoré majú najvýraznejší sedatívny efekt. Preto ho odporúčame pokročilejším používateľom.

#ShowMore#

Kratom Maeng Da Red PREMIUM

Je najstarším druhom červeného kratomu a je označovaný ako čistá farba. Pokiaľ chcete skúsiť červený Kratom, tento druh považujeme za výbornú voľbu, aby ste si urobili názor na tento druh.

Náš PREMIUM Kratom pochádza zo Západného Kalimantanu. Ostatne sa stromy Kratom zberajú a dovážajú prevažne iba z Kalimantanu alebo Bornea. Kratom je čisto prírodný (pri ochutených kratomoch je príchuť 100% BIO). Balenie obsahuje 20 gramov výberového kratomu tej najvyššej kvality.

Kratom je tropický, 30 m vysoký strom, a to pôvodom z juhovýchodnej Ázie, kde je v tradičnej medicíne využívaný predovšetkým na svoje liečivé a psychoaktívne účinky. Červený Kratom má najvýraznejšie sedatívne účinky zo všetkých druhov Kratom, preto je odporúčaný pokročilejším užívateľom. Môžeme ho označiť za celkovo tlmiaci a upokojujúci druh kratomu.

Benefity:

Kratom vám pomôže s veľkým množstvom problémov, s ktorými sa všetci pravidelne stretávame. Pomáha relaxovať, pomáha so sústredením a pomáha dosahovať lepšie výsledky. A hlavne, je 100% prírodný. Neobsahuje žiadnu chémiu, jedná sa naozaj len a iba o čistý prášok, ktorý nie je ničím nastavovaný. V Ázii ho užívajú tak, že dajú 1-2 lyžičky do vody a vypijú. Ak chcú dosiahnuť lepšie výsledky, kombinujú Kratom s citrusovými šťavami.

ČERVENÝ Kratom je vhodný na relax a odpočinok.

Energia. Práca. Sila. Pokiaľ sú tieto tri faktory odrazom Vašej osobnosti, odporúčame white kratom, ktorý tieto pojmy obkresľuje. Biely Kratom a jeho druhy sú vhodné ako pre začiatočníkov, tak pre pokročilých užívateľov. Vďaka svojim vlastnostiam je tento druh kratomu obľúbený u športovcov, alebo manuálne pracujúcich ľudí, ktorí hľadajú povzbudenie pre svoj stabilnejší a vyšší výkon.

Gold Kratom má tú výhodu, že je vhodný ako pre začiatočníkov zberateľov, tak aj pre pokročilých účastníkov. Podporuje vašu energiu aj kreativitu, ale zároveň zaistí relax, ktorý potrebujete. Aj tento gold Kratom je tiež používaný v tradičnej medicíne pre svoje liečivé a psychoaktívne účinky.

Ak vám chýba energia na tvorivú prácu, je zelený Kratom tou pravou voľbou pre Vás! Ak sa práve pripravujeme na skúšky, robíte na dôležitom projekte, alebo sa chcete len baviť, je Green Kratom vhodnou alternatívou. Tento druh má veľmi široké využitie. Vyskúšajte zelený Kratom a podporte svoju energiu a kreativitu v jednom!

Čo sa týka Brown Kratomu, ide o taký stred, čo sa účinkov Kratomu týka. Môžeme ho teda zaradiť medzi zlatý a zelený a medzi červený a biely kratom. Pokiaľ okúsite úžitok tohto druhu Kratomu, môžete očakávať ľahkú eufóriu.

Kratom Gummies sú inovatívnym spôsobom, ako si užiť prínosy tohto prírodného liečivého prostriedku. Vzhľadom na rastúcu popularitu Kratomu sa stáva stále dôležitejšie nájsť nové a zábavné spôsoby, ako ho užívať. Kratom gummies sú skvelou voľbou pre tých, ktorí hľadajú jednoduchý spôsob, ako si užiť prínosy Kratomu bez nepohodlia tradičných foriem užívania.

Pokiaľ vám nevyhovuje tento druh kratomu, skúste sa pozrieť na ďalšie druhy v sekcii Kratom. V SR len na zberateľské účely, tak poďte zbierať s nami a dosahujte lepšie výsledky.

Viac o Kratome si môžete prečítať v našom článku tu.

Najpredávanejšie

Kratom Maeng Da Red PREMIUM (Gramáž 100g)
od €6,30–25 %
Kratom Maeng Da Red PREMIUM
Skladem (>5 ks)
Kód: 529/20G
Pôvodne: €6,30  (–25 %)
od €5,50
1 položiek celkom
Garancia doručenia
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Darček zdarma
Darček zdarma
Ku každej objednávke
Cez 3000 výdajných miest
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku
Odosielame do druhého dňa
Odosielame do druhého dňa
na akúkoľvek adresu