Gold kratom

Gold Kratom má tú výhodu, že je vhodný ako pre začiatočníkov zberateľov, tak aj pre pokročilých účastníkov. Podporuje vašu energiu aj kreativitu, ale zároveň zaistí relax, ktorý potrebujete. Aj tento druh Kratom je tiež používaný v tradičnej medicíne pre svoje liečivé a psychoaktívne účinky.

#ShowMore#

Kratom Maeng Da Gold PREMIUM

Náš PREMIUM Kratom pochádza zo Západného Kalimantanu. Ostatne sa stromy Kratom zberajú a dovážajú prevažne iba z Kalimantanu alebo Bornea. Kratom je čisto prírodný (pri ochutených kratomoch je príchuť 100% BIO). Balenie obsahuje 20 gramov výberového kratomu tej najvyššej kvality.

Kratom je tropický, 30 m vysoký strom, a to pôvodom z juhovýchodnej Ázie, kde je v tradičnej medicíne využívaný predovšetkým na svoje liečivé a psychoaktívne účinky. Účinky tohto druhu Kratom sú podobné ako u Kratom zeleného. Jeho účinky stredne silne povzbudivé. Zlatý (gold) Kratom navodzuje dobrú náladu a dopraje zaslúžený relaxačný čas pre užívateľov.

Benefity

Kratom gold vám pomôže s veľkým množstvom problémov, s ktorými sa všetci pravidelne stretávame. Pomáha relaxovať, pomáha so sústredením a pomáha dosahovať lepšie výsledky. A hlavne, je 100% prírodný. Neobsahuje žiadnu chémiu, jedná sa naozaj len a iba o čistý prášok, ktorý nie je ničím nastavovaný. V Ázii ho užívajú tak, že dajú 1-2 lyžičky do vody a vypijú. Ak chcú dosiahnuť lepšie výsledky, kombinujú Kratom s citrusovými šťavami.

Gold Kratom má mierne sedatívny účinok, je vhodný pre začiatočníkov, aj pokročilých užívateľov, zaistí relax a podporí vášho kreatívneho ducha.

Energia. Práca. Sila. Pokiaľ sú tieto tri faktory odrazom Vašej osobnosti, odporúčame biely kratom, ktorý tieto pojmy obkresľuje. White Kratom a jeho druhy sú vhodné ako pre začiatočníkov, tak pre pokročilých užívateľov. Vďaka svojim vlastnostiam je tento druh kratomu obľúbený u športovcov, alebo manuálne pracujúcich ľudí, ktorí hľadajú povzbudenie pre svoj stabilnejší a vyšší výkon.

Ak vám chýba energia na tvorivú prácu, je zelený Kratom tou pravou voľbou pre Vás! Ak sa práve pripravujeme na skúšky, robíte na dôležitom projekte, alebo sa chcete len baviť,  je Green Kratom vhodnou alternatívou. Tento druh má veľmi široké využitie. Vyskúšajte zelený Kratom a podporte svoju energiu a kreativitu v jednom!

Cítiš sa unavený? Červený Kratom je vhodný pre všetkých, ktorí si chcú oddýchnuť a majú radi relax. Jeho účinky sú upokojujúce, okrem iného Red Kratom dobre potláča bolesť a je celkovo tlmiaci. Tento druh Kratom je 100% prírodný. Červený Kratom patrí medzi tie, ktoré majú najvýraznejší sedatívny efekt. Preto ho odporúčame pokročilejším používateľom.

Čo sa týka Brown Kratomu, ide o taký stred, čo sa účinkov Kratomu týka. Môžeme ho teda zaradiť medzi zlatý a zelený a medzi červený a biely kratom. Pokiaľ okúsite úžitok tohto druhu Kratomu, môžete očakávať ľahkú eufóriu.

Kratom Gummies sú inovatívnym spôsobom, ako si užiť prínosy tohto prírodného liečivého prostriedku. Vzhľadom na rastúcu popularitu Kratomu sa stáva stále dôležitejšie nájsť nové a zábavné spôsoby, ako ho užívať. Kratom gummies sú skvelou voľbou pre tých, ktorí hľadajú jednoduchý spôsob, ako si užiť prínosy Kratomu bez nepohodlia tradičných foriem užívania.

Pokiaľ vám nevyhovuje tento druh kratomu, skúste sa pozrieť na ďalšie druhy v sekcii Kratom. V SR len na zberateľské účely, tak poďte zbierať s nami a dosahujte lepšie výsledky.

Najpredávanejšie

Kratom Maeng Da Gold PREMIUM (Gramáž 100g)
od €6,30–25 %
Kratom Maeng Da Gold PREMIUM
Skladem (>5 ks)
Kód: 712/20G
Pôvodne: €6,30  (–25 %)
od €5,50
Kratom Maeng Da Gold PREMIUM (Gramáž 100g)
od €6,30–25 %
od €5,50

Kód: 712/20G
1 položiek celkom
Garancia doručenia
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Darček zdarma
Darček zdarma
Ku každej objednávke
Cez 3000 výdajných miest
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku
Odosielame do druhého dňa
Odosielame do druhého dňa
na akúkoľvek adresu